Szczepienia przeciwko COVID-19 – ważne informacje

Jak się zaszczepić?

   Powszechne szczepienia całego społeczeństwa ruszyły w styczniu 2021 r. Jeszcze w grudniu 2020 r. rozpoczęły się szczepienia pracowników służby zdrowia. Kolejność szczepień ustala Narodowy Program Szczepień przeciwko COVID-19. 

   Ważne jest, aby jak najszybciej ochronić osoby najbardziej narażone na chorobę – medyków i personel niemedyczny, który codziennie dba o nasze zdrowie – a także seniorów.

Więcej informacji na stronie:

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/jak-sie–zaszczepic

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »