Punkt wydawania maseczek ochronnych

Szanowni Państwo,

   informujemy, że w naszej szkole znajduje się jeden z punktów dystrybucji maseczek dla mieszkańców Sosnowca. Maseczki będą wydawane od 12 kwietnia 2021 r. (od poniedziałku do piątku) w godz. 8:00 – 17:00  w ilości 4 maseczki na osobę.

   Maseczki trafiły do Sosnowca z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych i będą rozdawane do wyczerpania zapasów.

 

Pozdrawiam serdecznie,

z poważaniem,

Anna Ułanowska

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »