Sosnowiecki Szpital Miejski uruchomił program bezpłatnych konsultacji psychologicznych dla dzieci

   Drodzy Rodzice – czy wiecie, że Sosnowiecki Szpital Miejski sp. z o.o. uruchomił dzięki wsparciu Sosnowiec łączy bezpłatną Poradnię Psychologiczną i Psychiatryczną dla dzieci i młodzieży z naszego miasta?

💡To odpowiedź na rosnące potrzeby dzieci, które dodatkowo pogłębił stres związany z pandemią i lockdownem. Aby zapisać się na bezpłatne konsultacje nie jest wymagane skierowanie.

📞Rejestracja odbywa się pod nr 32 413 05 51 w godzinach 7:00-19:00

🏥Konsultacje odbywają się w Centrum Psychoterapii i Leczenia Uzależnień Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego przy ul. Szpitalnej 1 (na Zagórzu)

💻Z konsultacji można skorzystać online, uruchomiona została także specjalna grupa wsparcia

📢Program „Socjoterapia, profilaktyka i poradnictwo w leczeniu dzieci i młodzieży ujawniającej zaburzenia z powodu używania substancji psychoaktywnych i dysfunkcji czynnościowych wraz z programem wsparcia dla ich rodziców lub opiekunów na rok 2021″ finansowany jest ze środków Gminy Sosnowiec.

✅Pamiętajmy – obserwujmy nasze dzieci. Szybka reakcja i porada psychologa może ochronić je przed problemami w przyszłości.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »