Telefon Covidowy w PPP nr 2

   W PPP nr 2 w Sosnowcu  jest aktywny Telefon Covidowy, który obsługuje psycholog PPP nr 2 w Sosnowcu mgr Anna Mandat.

Dostępna jest w każdą środę w godzinach 14.00 – 15.00, nr tel. 692 435 767 

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »