Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2022/23

  1. Rekrutacja do klas I na rok szkolny 2022/2023 będzie odbywała się w formie elektronicznej.
  2. Za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacji będzie można złożyć:
  • zgłoszenie przyjęcia dziecka zamieszkałego w obwodzie SP46,
  • wniosek o przyjęcie dziecka zamieszkałego poza obwodem SP46 w Sosnowcu.

Rodzice składają dokumenty od 1 marca 2022 r. przez system: https://sp-sosnowiec.nabory.pl/

Do obwodu SP46 należą:

  • 11 Listopada zakres nr: od 135 do 221, ul. Józefa Pomian-Pomianowskiego, ul. Górnicza, ul. Gwiezdna, ul. Katowicka, ul. Łużycka, ul. mjr Henryka Hubala-Dobrzańskiego zakres nr: od 1 do 95, ul. Rewolucji 1905 Roku, ul. Walerego Wróblewskiego, ul. Zielonogórska

3. Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły, na wniosek rodziców, mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli szkoła dysponuje wolnymi miejscami. W postępowaniu rekrutacyjnym są brane pod uwagę kryteria określone przez organ prowadzący.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »