Finał WOŚP z udziałem naszych uczniów

   30 stycznia 2022r. grupa wolontariuszy z klas VIII A i VIII B uczestniczyła w korowodzie przebierańców w ramach finału WOŚP. Młodzież w kolorowych kostiumach przeszła  na Górkę Środulską, gdzie miały się rozegrać różne konkurencje. Z powodu niesprzyjającej pogody impreza została przeniesiona do sali widowiskowej Muza, gdzie pod opieką rodziców udały się trzy nasze wolontariuszki.

   Swój udział w akcji WOŚP zaznaczyli również chłopcy z klasy VIII A: Franek i Dawid, którzy zbierali pieniądze do puszki.

Drodzy Uczniowie, jesteśmy z Was dumni. Serdecznie dziękujemy!!!

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »