„Wielkanocny kurczaczek” – zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie świetlicowym

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

wychowawcy świetlicy zapraszają do wzięcia udziału w świetlicowym konkursie wielkanocnym pt. „Wielkanocny kurczaczek”.

Pracę konkursową „kurczaczka wielkanocnego” należy wykonać dowolną techniką, dowolnej wielkości oraz z dowolnych materiałów.

Prace prosimy przekazywać do wychowawców świetlicy do dnia 12.04.2022 r.

Serdecznie zapraszamy, J.Babicz, M. Boryka-Laskosz

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »