14 października 2022 r. – dzień wolny od zajęć dydaktycznych

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

   informujemy, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2022/23 zaopiniowanego przez Radę Rodziców i Samorząd szkolny dzień 14 października 2022 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Obiady w tym dniu nie będą wydawane.

DYREKTOR SZKOŁY,

mgr Beata Krzymińska 

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »