Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do akcji BohaterON

        W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do akcji BohaterON.

   BohaterON w Twojej Szkole to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej Bohater ON – włącz historię!

   Kampania ma na celu upamiętnienie, uhonorowanie i bezpośrednią pomoc uczestnikom Powstania Warszawskiego, edukację społeczeństwa, a także promocję patriotycznych postaw i informacji na temat historii Polski XX wieku.

   W ubiegłym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły w ramach akcji wzięli udział w warsztatach oraz wykonali i wysłali kartki z podziękowaniami i życzeniami dla Powstańców. W 2022r. tradycyjne kartki zastąpiły wpisy na portalu www.dumnizpowstańców.pl

   Zachęcamy wszystkich, którzy chcą podziękować Powstańcom do umieszczenia swojego wpisu.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »