Natalia Migdał została laureatką eliminacji wojewódzkich Konkursu Recytatorsko-Krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej”

   Natalia Migdał z kl. VIII c została laureatką I miejsca eliminacji wojewódzkich do finału VI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorsko-Krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej”. 18 listopada w Lublinie, Natalia, wraz z innymi uczestnikami konkursu brała udział w warsztatach teatralnych rewelacyjnie prowadzonych przez znaną aktorkę, panią Alicję Jachiewicz-Szmidt (grała w filmach „Kolumbowie”, „Rodzina Połanieckich”, „Szamanka”, „Przedwiośnie”, „Kariera Nikodema Dyzmy” itd.)
   Poziom Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorsko-Krasomówczego „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów”, w którym brała udział nasza uczennica był bardzo wysoki.

   Natalia recytowała pięknie. Sam udział był wielkim wyróżnieniem, uczestnicy zmagań to najlepsi, finaliści ogólnopolskiego konkursu z dwudziestoletnią tradycją.

Gratulujemy serdecznie.

Jesteśmy dumni z wyjątkowego osiągnięcia Natalii przygotowanej pod opieką p. Joanny Adamczyk.

Aktualności

„Lato z Biblioteką”

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza na warsztaty i wycieczki w ramach akcji „Jestem eko z biblioteką – lato 2024”. W programie warsztaty, wycieczki, spotkania.

Czytaj dalej »