Udział uczniów klas VIII w Akademii Pasji

   W dniach 12, 13, 20 grudnia 2022 uczniowie ósmych klas SP 39  i SP 46 uczestniczyli w  zajęciach zawodoznawczych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego – Grota Roweckiego 64  w  zawodach technik weterynarii,  technik ekonomista oraz technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz. Uczniowie w ramach AKADEMII PASJI brali udział w:

  • zajęciach weterynaryjnych „Zachowanie różnorodności genetycznej” prowadzone przez Panią Jolantę Cybulską,
  • zajęcia kulinarnych „Mini hamburgery z sosami i dodatkami” prowadzone przez Pana Tomasza  Wasyliszyna  i Pana  Krystiana Cudejko – połączone z konsumpcją,
  • warsztatach  „Pieczemy ciasteczka”  zorganizowane przez  Panią Dorotę Paszczelę,
  • zajęciach  ekonomicznych „Oszczędzanie czy inwestowanie” – prowadzonych przez Panią Agnieszkę  Jeż.

   Uczniowie obejrzeli również  nowoczesne, doskonale wyposażone  pracownie krawieckie, fryzjerskie, fotograficzne i organizacji reklamy. Doradca zawodowy i uczniowie dziękują osobom odpowiedzialnym za promocje  za możliwość uczestniczenia w warsztatach.

Aktualności

„Lato z Biblioteką”

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza na warsztaty i wycieczki w ramach akcji „Jestem eko z biblioteką – lato 2024”. W programie warsztaty, wycieczki, spotkania.

Czytaj dalej »