Jasełka oraz Kiermasz świąteczny – podsumowanie przedsięwzięcia

  W dniu 15 grudnia 2022 r. w Naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny połączony z Jasełkami. Przedstawienie jasełkowe zostało przygotowane przez p. Czernik i p. Tomasik. Młodzi aktorzy z klasy IIIa i IIIb zaprezentowali się bardzo profesjonalnie, świetnie odegrali swoje role, kostiumy i charakteryzacja na najwyższym poziomie. Scenografia została przygotowana przez p. Czernik, p. Załęcką, ks. Ryża. W rolę konferansjera wcieli się ks. Piotr Ryż.

   Po przedstawieniu odbyło się wspólne kolędowanie. Każda klasa przygotowała swoją ulubioną kolędę lub pastorałkę co zachęciło publiczność do wspólnego śpiewu. 

   Na korytarzu szkolnym odbył się kiermasz ozdób świątecznych oraz wypieków świątecznych.

Podczas tego magicznego wieczoru zebrano – 6.006,60 zł.

Wszystkim uczestnikom, aktorom, osobom, które przyczyniły się do organizacji przedsięwzięcia SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

Uzbierana kwota w całości zasili konto RR.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »