Wyniki II szkolnego konkursu grafiki komputerowej

Przestawiamy wyniki szkolnego konkursu grafiki komputerowej:

I  miejsce: Sonia Sławińska klasa 8b

II miejsce: Bartosz Jędrusik klasa 5b, Marcel Flak klasa 4b, Alicja Dymek klasa 2a

III miejsce: Weronika Korzeń klasa 4a, Daniel Sommer klasa 5b

Serdecznie gratulujemy !!!

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »