„Tydzień z ulubioną książką” – projekt realizowany na lekcji j. polskiego

   W styczniu i w lutym klasy 4b, 5a, 8b i 8c wraz z uczącą języka polskiego panią Joanną Adamczyk, realizowały projekt promujący czytanie książek.

   Okazuje się, że uczniowie sięgają po różnorodne gatunki literackie, potrafią pięknie opowiadać o swoich ulubionych książkach, a przy tym zachęcać kolegów i koleżanki do czytania. Spotkanie z młodymi „czytającymi” okazało się wspaniałym przeżyciem. Kolejny projekt już w maju.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »