„Makieta z Placu Broni”-prace uczniów z klasy Vb

   W lutym uczniowie klasy V B omawiali lekturę Ferenca Molnara „Chłopcy z Placu Broni” i z radością zaangażowali się w realizację projektu plastyczno – technicznego „Makieta Placu Broni”.

   Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, dokładnością i precyzyjnością w odzwierciedleniu  MAŁEJ OJCZYZNY BOHATERÓW LEKTURY wykorzystując różnorodne materiały – klocki lego, pudełka, zapałki itp.

GRATULUJEMY CIEKAWYCH POMYSŁÓW.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »