Udział naszej reprezentacji w zawodach sportowych w łyżwiarstwie szybkim

   W dniu 22 lutego 2023 roku odbyły się zawody sportowe w łyżwiarstwie szybkim szkół podstawowych Igrzyska Młodzieży w kategorii dziewcząt i chłopców.

   Dziewczęta swoją szybką jazdą udowodniły że jazda na łyżwach nie stanowi dla nich żadnego problemu i zajęły w swojej kategorii drugie miejsce. Chłopcom, niestety zabrakło trochę szczęścia ponieważ do trzeciego miejsca zabrakło 0,2 sekundy a do drugiego dwóch sekund!!!

   Nie zawsze się wygrywa zwłaszcza że rywalizowali ze szkołami których uczniowie trenują grę w hokeja.

Gratulujemy i dziękujemy za sportową postawę i godne reprezentowanie szkoły na zawodach sportowych. 

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »