V Edycja #SprzątamyDlaPolski – ruszamy!

Niezmiernie miło nam poinformować, iż nasza szkoła aktywnie włączy się do piątej edycji wydarzenia #SprzątamyDlaPolski!  

    21 kwietnia 2023 roku w całej Polsce odbędzie się akcja sprzątania lasów i okolicznych terenów zielonych. Jesteśmy zaszczyceni, że w ciągu ostatnich dwóch lat udało nam się zaangażować już ponad pół miliona wolontariuszy, którzy poświęcili swój czas, aby poprawić stan zieleni w swoich małych ojczyznach. To niezwykły wyraz świadectwa współczesnego patriotyzmu i dowód na to, że wspomniany patriotyzm może również przybierać kolor zielony.

   Wydarzenie #SprzątamyDlaPolski skierowane jest w szczególności do przedstawicieli młodego pokolenia – młodych społeczników, młodzieżowych radnych, osób zaangażowanych w działalność organizacji pozarządowych czy samorządów uczniowskich i studenckich. Do udziału zachęcamy także przedszkola i grupy nieformalne – wspólnie nieśmy wieść o tym, że małe czyny powtórzone po tysiąckroć potrafią przynosić ogromne zmiany!

W kolejnym artykule zdamy relację z podjętych działań.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »