Sukces naszych uczniów w konkursie „Polscy poeci dzieciom”

   Pod takim hasłem, w Szkole Podstawowej nr 29 w Sosnowcu  odbyła się V edycja konkursu recytatorskiego. Miał on na celu popularyzację wśród dzieci utworów literackich, a także uwrażliwienie na piękno języka literackiego.

   Uczniowie klasy I B wraz z wychowawcą przyjęli zaproszenie i swoim występem dostarczyli wielu doznań emocjonalnych płynących z piękna utworów literackich.

Reprezentanci naszej szkoły to:

Igor Bartak – I miejsce

Amelia Muskała – II miejsce

Joasia Szymaszek

Uczniom gratulujemy zwycięstwa !

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »