Nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach dot. Budżetu Obywatelskiego

   W naszej szkole odbyły się warsztaty dotyczące Budżetu Obywatelskiego.

   Specjalistki z Wydziału Kultury i Promocji Miasta pani Joanna Grabarczyk i pani  Paulina Pietrzak przedstawiły zasady i cele BO. Następnie pod ich okiem uczniowie klas 6a, 6b, 7a, 8a, 8b, 8c, 8d stworzyli własne projekty, które zaprezentowali wszystkim uczestnikom spotkania.

   Młodzieży gratulujemy pomysłów na rewitalizację terenów przyszkolnych, a także tych w dzielnicy.

OPIEKUNKI PROJEKTU: Anna Farcik-Młodzik i Grażyna Zalewska

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »