Wyniku konkursu szkolnego „Ptaki cudaki”

Wychowawcy świetlicy szkolnej zorganizowali konkurs plastyczny pt.:

„Ptaki cudaki”

Laureatami zostali:
 
I miejsce Urszula Charasim klasa 2b
 
II miejsce Amelia Kur klasa 1a
 
III miejsce Lena Denisiuk klasa 1c
 
Zwycięzcom gratulujemy !

Aktualności