„Czytanie na polanie” – udział naszych uczniów w kampanii społecznej

   Uczniowie z klasy 1b, 2a, 3b wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Czytanie na Polanie” realizowanej w ramach kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”.
#czytanienapolanie 
 
 

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »