„Gala Mistrzów 2023” – relacja z udziału naszych uczniów w Gali

   W dniu 15 czerwca 2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Miejskiej uroczystości Gala Mistrzów 2023. Na galę zostali zaproszeni najlepsi uczniowie sosnowieckich szkół, którzy uzyskali czołowe miejsca i tytuły laureatów w wojewódzkich i ogólnopolskich konkursach. Na uroczystość zostali zaproszeni:

  • Filip Wodecki – finalista, III m w Sosnowcu w InstaLogik IV edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno – Informatycznego InstaLogik 2022/23

  • Marcel Flak – laureat II miejsca, Magdalena Zynek laureatka III miejsca, Karolina Maziarz, Zofia Maziarz, Karolina Tomczyk, Małgorzata Węglarska, Tymoteusz Walczyk, Franciszek Wawrzak – laureaci w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego Olimpus.

  • Sonia Sławińska – I miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Literackim „Literatura w kadrze”.

  • Natalia Migdał – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorsko – Krasomówczym „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej”

   Kolejne gratulacje należą się zespołowi chłopców, którzy w klasyfikacji generalnej na najbardziej usportowioną szkołę w roku szkolnym 2022/20023 w grupie „Szkoły Podstawowe – Igrzyska Dzieci” uplasowali się na VI miejscu. W imieniu zespołu puchar odebrał nauczyciel wychowania fizycznego Pan Tomasz Łyczek.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Aktualności

„Lato z Biblioteką”

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza na warsztaty i wycieczki w ramach akcji „Jestem eko z biblioteką – lato 2024”. W programie warsztaty, wycieczki, spotkania.

Czytaj dalej »