Wycieczka uczniów z klas IV do Podlesic

    W dniu 16 października klasy 4a i 4b wraz z wychowawczyniami brały udział w integracyjno – rekreacyjnej wycieczce do Podlesic. Pogoda dopisała podczas gry terenowej i poszukiwania wskazówek do otwarcia skrzyni że skarbami.

    Uczniowie zdobyli Górę Zborów, budowali leśne szałasy oraz uczyli się rozpalać ogień bez użycia zapałek. Na koniec były pyszne kiełbaski i pianki z ogniska. Wszyscy bawili się świetnie i wrócili w doskonałych humorach do domu.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »