Wizyta w bibliotece uczniów klasy IIB

   W czwartek 19 października uczniowie klasy II B odwiedzili MBP Filię nr 15 w Sosnowcu. Uczniowie zapoznali się z ogromnym księgozbiorem, oraz bardzo atrakcyjnym działem książek dla dzieci.

   Jednak to temat zajęć „Na poczcie” był głównym powodem naszej wizyty w Bibliotece. Dzięki ciekawej prezentacji multimedialnej uczniowie dowiedzieli się pracy urzędu pocztowego, pracy listonosza i drogi listu od nadawcy do adresata.

   W czasie warsztatów plastycznych wszyscy wykonali własną kopertę i ozdobili ją własnoręcznie wykonanym znaczkiem.

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i dostarczyły wiele dobrej zabawy.

AUTOR: Barbara Siwek

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »