Jan Kazanecki zdobył III miejsce w V Zagłębiowskim Konkursie Literackim

   Z radością i dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły uczestniczył w uroczystości wręczenia nagród w konkursach zorganizowanych przez II LO im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej.

  Uczeń klasy II B Jan Kazanecki zdobył III miejsce w V Zagłębiowskim Konkursie Literackim na tekst współczesnej kolędy „Kolęda płynie z wysokości i uczy miłości’’ pod Honorowym Patronatem Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej.

Serdecznie gratulujemy !!!

AUTOR: Barbara Siwek

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »