Udział Naszych uczniów w obradach MRMS

   Uczennice należące do Samorządu Uczniowskiego Sandra Kwiatek 8a, Milena Cetnarska i Aleksandra Karp 7a, wzięły udział w obradach Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowca. 

   Podczas sesji poruszane były tematy imprez sportowych, uroczystości patriotycznych oraz działań ekologicznych. Na spotkanie przybył również Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński.

   Nasze uczennice przeprowadziły wywiad z Przewodnicząca MRMS Julią Toporkiewicz, która podzieliła się z nami szczegółami z działań Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowca, całość rozmowy ukaże się w kolejnym numerze gazetki „Kleks”.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »