Język polski to nie nudne lekcje !!!

   Język polski to nie nudne lekcje! 23 i 24 stycznia 2024 roku klasa 5b pracowała podczas lekcji w zespołach przygotowując filmiki metodą poklatkową.

   Przy okazji uczniowie praktycznie wykorzystali wiedzę o filmie i jego budowie poznaną na lekcjach. Efekty pracy uczniów poznamy niedługo… Już nie możemy się doczekać 😀👏👏👏. Lekcję języka polskiego prowadziła pani Joanna Adamczyk.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »