Mistrzostwa szkół podstawowych w łyżwiarstwie szybkim – sukces naszej reprezentacji !!!

  Uczniowie klas V i VI rywalizowali w Mistrzostwach szkół podstawowych w łyżwiarstwie szybkim dziewcząt i chłopców na lodowisku na Stadionie Zimowym w Sosnowcu. Dziewczęta zdobyły II miejsce, a chłopcy IV miejsce.

Gratulujemy!

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »