NASZA SZKOŁA MA JUŻ 35 LAT…

   Pierwszy dzwonek w Szkole Podstawowej nr 46 wybrzmiał w 1989 r. Chociaż w naszej szkole od dawna nie słychać już tradycyjnych dzwonków wzywających na lekcje, pamięć o wydarzeniach związanych z początkami jej działalności pozostaje żywa.

   Podczas uroczystej akademii uczniowie naszej szkoły, zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi mieli okazję lepiej poznać historię naszej szkoły. Powspominać dawne czasy, poznać sukcesy absolwentów, przybliżone zostały sylwetki i osiągnięcia dotychczasowych dyrektorów placówki.

   Uczniowie i uczennice z klas młodszych przygotowali barwne widowisko artystyczne, podczas którego ujawniło się wiele muzycznych, tanecznych oraz aktorskich talentów. Życzeń pomyślności i gratulacji z okazji tak doniosłego jubileuszu nie było końca.

   Zwieńczeniem tego wspaniałego dnia był tort, który cieszył podniebienie wszystkich obecnych.

   DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA PRZYBYCIE ORAZ ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS PODCZAS JUBILEUSZU SZKOŁY.

DZIĘKUJEMY !!!

Aktualności