„ŚNIADANIE W CIEMNOŚCI”

Dzisiaj na dzieci klasy 1c czekało  ” ŚNIADANIE W CIEMNOŚCIACH” 

Nie widząc tego co jedzą, uczniowie opisywali, czy coś jest słodkie, kwaśne, twarde, miękkie i czy im smakuje.

Dzieci poznały dzisiaj nowe smaki owoców i warzyw.

Nauka połączona z zabawą na długo zostanie w pamięci.

Warto zdrowo się odżywiać 🙂

Aktualności