Wyróżnienie dla Julii Sarneckiej z kl. 5b

7 listopada nasza uczennica Julia Sarnecka z klasy 5b uczestniczyła w podsumowaniu X REGIONALNEGO KONKURSU CZYTELNICZO-PLASTYCZNEGO – Z KOTEM MI DO TWARZY!, który odbywał się w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 5 w Dąbrowie Górniczej.

Podsumowanie konkursu było połączone ze spotkaniem autorskim z Waldemarem Cichoniem.

Julia wykonała świetne zdjęcie, za które otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy talentu!

Aktualności