WARSZTATY Z DIETETYKIEM

Dzisiaj klasa 1C i 3B miała warsztaty z Panią dietetyk na temat zdrowego odżywiania 🙂

Dla uczniów była to nagroda od Rady Rodziców,  za zajęcie 3 miejsca w konkursie na najciekawszą ozdobę świąteczną.

Warsztaty były bardzo ciekawe 🙂

Dziękujemy 🙂

Aktualności