DEBATA OKSFORDZKA W KLASIE 7A

Po raz kolejny udowadniamy, że lekcje języka polskiego nie muszą być nudne.

W klasie 7a uczniowie uczestniczyli w debacie oksfordzkiej, której temat dotyczył zbrodni literackiej bohaterki – Balladyny. Uczniowie podzieleni na zespoły mieli trudne zadanie, ponieważ musieli ustalić w toku debaty, czy bohaterka jest winna wszystkich zbrodni, czy można ją jakoś usprawiedliwić.

Uczestnicy byli świetnie przygotowani, mieli bardzo rzeczowe argumenty i przykłady. Było dużo emocji, bo taka debata odbyła się po raz pierwszy.

Lekcja odbyła się w ramach ogólnopolskiego projektu „Polak ma essę2” i prowadzona była przez panią Joannę Adamczyk.

Aktualności