WSPOMNIEŃ CZAR…

Warszawa oczami uczniów to odkrywanie historii, kultury i codziennego rytmu stolicy. Warszawa oczami nauczyciela – to również zachwyt nad młodzieżą: ich ciekawością, uśmiechem, zaangażowaniem i dobrym humorem.

W czerwcu uczniowie naszej szkoły wyruszyli na pełną wrażeń wycieczkę do Warszawy. Nie zabrakło spacerów, śmiechu, wspólnych zdjęć i chwil, które zostaną z nami na długo.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z tego wyjazdu – widzianego okiem belfra.

Nauczyciel fizyki- Grażyna Zalewska

Aktualności