DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dzieci ze świetlicy wzięły udział w zajęciach edukacyjnych z okazji „Dnia Pluszowego Misia”.
 
Uczniowie wysłuchali opowieści o tym jak powstały pierwsze maskotki, ułożyli misiowe sudoku, a także pomogli pluszakom odnaleźć drogę w labiryncie, wspaniale odgadli wszystkie misiowe zagadki.
 
Na koniec powstała galeria prac plastycznych oczywiście z misiami.
 
 
 

Aktualności