SPOTKANIE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ

W naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Straży Miejskiej na temat bezpieczeństwa w tym bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. 

Spotkanie to było skierowane do uczniów klas 1-3. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak dbać o swoje bezpieczeństwo i reagować w sytuacji zagrożenia. 

Dziękujemy Straży Miejskiej za wartościowe i pouczające spotkanie.

Aktualności