UDZIAŁ UCZNIÓW W REGIONALNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM.

W dniu 25 listopada 2025 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Regionalnym Konkursie Recytatorskim „Poezja wielkich mistrzów”.

Naszą szkołę reprezentowali: Blanka Brzozowska, Alicja Sławińska i Rafał Tuka z klasy 7b. Wśród wielu recytatorów nasi przedstawiciele wykazali się ogromną wrażliwością poetycką i wspaniałą dykcją.

Gratulujemy udziału w tym ciekawym konkursie!

Uczniowie zostali przygotowani przez p. Joannę Adamczyk.

Aktualności