Spotkanie Ósmioklasistów z Posłem na Sejm RP

   W dniu 18.02.2021 r. uczniowie klasy ósmej podczas lekcji wiedzy o społeczeństwie uczestniczyli w spotkaniu z Posłem na Sejm RP p. Mateuszem Bochenkiem. Tematem spotkania był „Parlament”. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Uczniowie dowiedzieli się  na czym polega praca parlamentarzysty. Poseł Mateusz Bochenek chętnie odpowiadał na liczne pytania Naszych uczniów. 

Aktualności