Informacja o rekrutacji do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Państwo,

   informujemy, że wszyscy kandydaci zamieszkali w obwodzie szkoły zostali przyjęci do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022.

   Lista kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły, przyjętych do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022 umieszczona będzie od godz. 12:00 w widocznym miejscu przy wejściu do szkoły.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »