Wirtualny Błękitny Marsz organizowany przez SP6 w Sosnowcu

   Tradycją Szkoły Podstawowej nr 6 w Sosnowcu jest „Błękitny Marsz”, podczas którego solidaryzujemy się z osobami dotkniętymi autyzmem i zespołem Aspergera. W tym roku z powodu pandemii koronawirusa nie możemy tradycyjnie przemaszerować ulicami Sosnowca, dlatego zorganizowaliśmy „Wirtualny Błękitny Marsz”.

   Online stworzyliśmy prezentację multimedialną, będącą „symbolicznym przejściem” uczestników marszu, czekają na nas zaproszeni goście – aktor Pan Paweł Burczyk oraz psycholog, wykładowca Pan Krzysztof Tokarski.

CZEKAMY NA WAS – 8 kwietnia 2021 r. godzina 10.30.

SPOTYKAMY SIĘ NA:
www.szkolap6.nazwa.pl

fb SP6 Sosnowiec

fb Błękitny Marsz Sosnowiec

Prosimy uczniów, rodziców i nauczycieli o udostępnianie wydarzenia na swoich profilach.

Pozdrawiam serdecznie, Iwona Kasińska

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »