Współpraca z Hospicjum Sosnowieckim im. Św. Tomasza Ap.

Nasza Szkoła od wielu lat współpracuje z Hospicjum Sosnowieckim im. Św. Tomasza Ap.

   Dlatego jest nam bardzo miło ogłosić, że otrzymaliśmy piękne Podziękowanie od Pracowników Hospicjum, w którym dziękują za wielką otwartość oraz życzliwość, solidarnościowe działania szczególnie w tym trudnym czasie epidemii.

   Podziękowanie kierowane jest do całej Społeczności Szkolnej za przekazanie środków opatrunkowych, higienicznych, chemicznych, dezynfekujących i wielu innych artykułów. 

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »