Zasady funkcjonowania szkół i placówek oświatowych od 19 kwietnia

   Z uwagi na nadal utrzymujący się wysoki poziom zachorowalności w kraju i konieczność zahamowania pandemii niezbędne jest przedłużenie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych.

   W związku z tym, w terminie od 19 kwietnia do 25 kwietnia 2021 r., naukę w trybie zdalnym będą kontynuowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych.

Stołówka szkolna w tym czasie będzie nieczynna.

podstawa prawna: Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U, z 2021 r. poz. 701)

Aktualności

„Lato z Biblioteką”

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza na warsztaty i wycieczki w ramach akcji „Jestem eko z biblioteką – lato 2024”. W programie warsztaty, wycieczki, spotkania.

Czytaj dalej »