Zasady pracy szkół i placówek od 26 kwietnia

   Z uwagi na przedłużenie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w 5 województwach na terenie Polski w terminie od 26 kwietnia do 3 maja 2021 r., naukę w trybie zdalnym będą kontynuowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych w województwach: śląskim, dolnośląskim, łódzkim, opolskim i wielkopolskim.

Stołówka szkolna w tym czasie będzie nieczynna.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »