Dzień Edukacji Narodowej

zyczenia-dne

   W dniu 13 października 2021 r. w naszej szkole odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej. Oficjalnie uroczystość rozpoczęli Sandra i Kacper, uczniowie klasy 6a, a następnie przekazali mikrofon Pani Dyrektor, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.  

   Tradycyjnie Pani Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji. Uczniowie klasy Va w imieniu uczniów całej szkoły złożyli życzenia wszystkim nauczycielom i wręczyli im wykonane własnoręcznie przez uczniów naszej szkoły kartki z życzeniami. 

   Po zakończeniu oficjalnej części akademii, rozpoczął się krótki występ artystyczny p.t.: „Co nam w duszy gra”. Uczniowie klas Va, Vb, VIa oraz VIIIa uczcili Dzień Nauczyciela wierszem i piosenką, a uczennica klasy VIa, Małgosia, zagrała na skrzypcach utwór Ewy Iwan zatytułowany „Walc Sentymentalny”.

Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem pani Marty Galewskiej, pani Moniki Maślanki-Kowalczyk oraz pani Agaty Skowrońskiej.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »