Sukces Natalii Kopek w Plastycznym Konkursie Wojewódzkim „MOJA ULUBIONA PORA ROKU”

   Uczennica klasy 8d, Natalia Kopek, została laureatką II miejsca Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Moja ulubiona pora roku” organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Bytomiu.

   Konkurencja była bardzo duża, ale poziom artystyczny pracy naszej uczennicy nie wzbudził żadnych wątpliwości jury. 13 grudnia 2021 roku odbędzie się uroczyste wręczenie nagród, natomiast w poniższym linku można obejrzeć podsumowanie i wyniki konkursu oraz najlepsze prace z całego województwa.

   Serdecznie gratulujemy Natalii i życzymy Jej dalszych sukcesów artystycznych!

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »