Akcja charytatywna dla Ośrodka dla Cudzoziemców w Dragaczu

   W dniach 20 listopada do 9 grudnia 2a021 roku w naszej szkole odbywała się akcja charytatywna polegająca na zbiórce środków kosmetycznych, zabawek i żywności o długim terminie przydatności dla Ośrodka dla Cudzoziemców w Dragaczu.

   Akcja została przygotowana i przeprowadzona przez klasę 7c wraz z wychowawczynią p. Joanną Adamczyk, wzięło w niej udział wielu uczniów z całej szkoły, co świadczy o wielkim sercu i zaangażowaniu wobec osób potrzebujących.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »