Nasi uczniowie uczestniczyli w prelekcji dot. bezpieczeństwa podczas ferii

   Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Sosnowcu w ramach prewencji społecznej oraz w trosce o bezpieczeństwo dzieci i ich opiekunów podczas okresu ferii apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności, aby uniknąć sytuacji stanowiących zagrożenie dla życia i zdrowia.

   Mając powyższe na uwadze w dniu 03.02.2022 o godz. 10:00 zostało przeprowadzone spotkanie on-line za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams z funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej. Tematem spotkanie było omówienie zagrożeń w okresie zimy oraz bezpiecznych zachować podczas zimowego wypoczynku.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »