Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

   Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 1 września 2022 r. według następującego harmonogramu:

  • godz. 9.00 uczniowie klas IV – VIII
  • godz. 10.00 uczniowie klas I – III

Zapraszamy,

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne SP 46

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »