Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

   W dniu 1 września 2022 r.  w murach Naszej szkoły zabrzmiał dzwonek rozpoczynający rok szkolny 2022/23. W sali gimnastycznej zebrali się uczniowie w dwóch turach, klasy IV – VIII oraz klasy I – III. 

   Uroczyste otwarcie roku szkolnego poprowadził uczeń klasy VIIIa Kacper Skwara. Podczas inauguracji obecny był poczet Szkoły Podstawowej nr 46 oraz odśpiewano hymn państwowy.

   Po zakończeniu części oficjalnej inauguracji Pani Dyrektor – mgr Beata Krzymińska zabrała głos, w którym gorąco powitała wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły. Zostali przedstawieni nowi pracownicy szkoły oraz przydzielono wychowawców klas. Po inauguracji wychowawcy zaprosili swoich uczniów do sal lekcyjnych. 

   Pani Dyrektor złożyła życzenia uczniom i ich rodzicom na nowy rok szkolny:

Życzę sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności.

Oby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące,

a także przynosiło jak najlepsze wyniki.

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »