Sukces Mateusza Bąchora w Regionalnym Konkursie Recytatorskim

   Mateusz Bąchor, uczeń klasy 8b zajął I miejsce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim „Poezja Wielkich Mistrzów”. Podczas konkursu recytował wiersz Czesława Miłosza ” Nadzieja”. Do prezentacji Mateusz przygotowywał się pod kierunkiem p. Joanny Adamczyk uczącej języka polskiego. 

Aktualności

Wspólne kroki w cyberświecie …

„WSPÓLNE KROKI W CYBERŚWIECIE”KROK DRUGI – DOBRE MANIERY Celem tego spotkania było uświadomienie dzieciom istnienia zasad obowiązujących użytkowników Internetu i mediów elektronicznych oraz rozwój umiejętności korzystania z Internetu zgodnie z obowiązującym

Czytaj dalej »

Lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości

   W kwietniu w klasach 5b (grupa chłopców) oraz 6b odbyły się ciekawe lekcje w ramach Laboratorium Przyszłości.    Co to za tajemnicze laboratorium? To nowoczesne miejsce, w którym uczniowie mogą zgłębiać tajniki

Czytaj dalej »